Dokümanlar
İletişim

Kalite

Kalite

| Anasayfa / Kalite / Sertifikalar

Sertifikalar


Kalite yönetim sistemimiz, ilgili yönetim standartlarına göre her yıl düzenli olarak denetlenmekte ve çıkan en son standartlara göre yeniden sertifikalandırılmaktadır.

 

Bu denetlemeler dinamik yapımızı sürekli olarak canlı tutmakta ve Müşteri özel isteklerinin sağlanmasının da sistematik bir yapının kurulmasını sağlamaktadır. 
ISO 9001

Bu belge kuruluşumuzun ürün ve hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir standarda uygun olarak üretildiğini gösterir. Bu kalite belgesi ile başlıca amaçlar maliyetlerin düşürülmesi, kaynaklardan verimli faydalanmak sayılabilir


IATF 16949

Otomotiv sektörüne yönelik Kalite Yönetim Sistemidir. IATF 16949 Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 Belgesi sistemi üzerine kurulan Otomobil üreticilerinin özel isteklerini tanımlayan bir kalite yönetim sistemidir.


EN 14399-1 / EN 15048-1

Firmamızda üretilen ürünlerin Avrupa ürün mevzuatlarına uygunluğunu ve ürünün temel standart gerekliliklere uygun olduğunu gösterir.


OHSAS 18001

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışmalar için uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır. Temel olarak iş yerimizde çalışma ortamında çeşitli sebepler içi olabilecek ve çalışana zarar verecek kaza ve benzeri olaylardan korunmak, daha sağlıklı ve iyi bir ortam kurmak için yürütülen çalışmaların bütünüdür.


ISO 14001

Çevre yönetim sistemleri ile ilgili çalışmaları için uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır. Bu belge ile doğal kaynak kullanımının en aza indirilmesi ve doğal kaynaklara verilen zararların önüne geçilmesi başlıca hedefler olarak sayılmaktadır.


ISO 27001

Bilgi güvenliği yönetim sistemleri ile ilgili çalışmaları için uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır. Bu belge ile bilginin korunmasına yönelik risklerin önlenmesi, tespit edilerek ortadan kaldırılması ve en aza indirilmesi hedeflenmektedir.


Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 778 1100

Muratbey Merkez Mah. Fabrikalar cad. No:17 34545 Çatalca/İstanbul


Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.